Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
СЕКТОР ОСВІТИ КАМ'ЯНКА-БУЗЬКОЇ РДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОГОЛОШЕННЯ

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! ПІД ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!! ІСУО. Опитування для шкіл згідно листа МОН №1/9-351 від 30.06.2020 р. АНКЕТИ КЕРІВНИКАМ ЗАПОВНИТИ та ВІДПРАВИТИ до 10.07.2020 року!!! 

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! На виконання листа МОН №1/9-351 від 30.06.2020 «Щодо дослідження готовності закладів загальної середньої освіти до функціонування в умовах пандемії» була розроблена інструкція по заповненню анкети опитування директорів у програмі "КУРС: Школа" щодо готовності до організації освітнього процесу закладів освіти в умовах пандемії COVID-19.

 

ТЕРМІНОВО!!! КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!!  До 17.00 год. 09.07.2020 року на електронну скриньку сектору освіти детально опрацювати та надати інформацію згідно форми, поданої  в додатку excel. Інформація по геоданих повинна бути точною відносно розташування приміщення школи. Для встановлення точних геоданих використайте додаток в смартфоні чи Карти Google, а саме із смартфоном стати біля приміщення школи та у додатку Карти знайти розташування геолокаціії і натиснути на синю кнопку пальцем. Відразу з'явиться червона шпилька та два восьмизначні  числа "довгота" та "широта". Наприклад: - 50.103289, 24.345074  

 

Увага !!! Керівникам ДНЗ та НВК !!!

Систематизувати електронну реєстрацію дітей в ДНЗ, НВК відповідно до Положення про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області.

23.06.2020.  РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЧЕРГИ НА РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ЗДО/НВК

______________________________________________________________

До 15.00 год. 23 червня 2020 року на запит департаменту освіти і науки на електронну скриньку сектору освіти подати наявність підручників 1-4 класів. В інформації повинно бути "Назва підручника","автор", "кількість". На бланку ЗЗСО!!!

______________________________________________________________

РОЗКЛАД РУХУ  АВТОБУСІВ НА  ЗНО  З  УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ  ТА  ЛІТЕРАТУРИ 30. 06. 2020 р.

РОЗКЛАД  РУХУ  АВТОБУСІВ  НА   ЗНО  З  МАТЕМАТИКИ  25.06.2020 р.

______________________________________________________________

УВАГА!!! РОЗШУК!!! КЕРІВНИКАМ ЗЗСО під особисту відповідальність!!! 

Подати інформацію до 1500 год. 22.06.20 року на електронну скриньку сектору освіти для Семків Ю.В.

 

Керівникам ДНЗ, НВК!!! Нова реєстрація дитини в ДНЗ!

ДО УВАГИ МОДЕРАТОРІВ ЧЕРГИ Е-САДОК, КЕРІВНИКІВ ЗДО ТА БАТЬКІВ!

Увага! Керівникам ДНЗ, НВК негайно вжити заходів!

 

До уваги учасників пробного ЗНО у 2020 році

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 червня.

 Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.

Напередодні ми повідомляли про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування. Ми підтверджуємо цю інформацію і сьогодні: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, НАК «Нафтогаз України» – ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів.

Ми надзвичайно вдячні за пророблену упродовж останніх тижнів відповідальним за пункти проведення та їхнім помічникам. Ми просимо Вас прийти на пункт проведення пробного ЗНО, щоб скеровувати учасників, які все ж не отримають інформацію про неможливість  роботи пункту тестування.

З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. 

____________________________

Розклад руху шкільних автобусів на пробне ЗНО (Львів) на 17.06.2020 р.

Розклад руху шкільних автобусів на пробне ЗНО (Львів) на 15.06.2020

Увага! Курсова перепідготовка для учителів англійської мови.

До уваги учасників пробного ЗНО та педпрацівників,  залучених до проведення пробного ЗНО!

ЗНО - 2020! Актуальна інформація!!!

Інформаційно-методичні матеріали для проведення пробного ЗНО

ВАЖЛИВО! ПРОБНЕ ЗНО 15.06.2020: особливості роботи!

Інформація про залучення педагогічних працівників у пункті проведення пробного ЗНО (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Кам'янка-Бузька)

 

Керівникам ДНЗ, НВК.!!!

 

ДО УВАГИ МОДЕРАТОРІВ СИСТЕМИ

ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ В ЗДО!

Згідно Положення про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області (нова редакція) Вам необхідно провести моніторинг черги Вашого закладу та присвоїти заявкам на поступлення дитини в ЗДО певні статуси, дотримуючись наступної хронології:

Реєстрація має бути закрита 01.06.2020 р.

З 1 червня до 15 червня поточного року комісія закладу здійснює розгляд заявок, які внесені до електронної черги відповідних вікових груп та встановлюють статус «Рекомендовано до зарахування» відповідно до вільних місць.

З 15 червня до 1 липня поточного року заявники подають повний пакет документів до обраного ними ЗДО.

З 1 липня до 15 липня поточного року формування остаточних списків до зарахування, встановлення Адміністраторами закладів статусу «Зараховано»,«Відхилено». При наявності вакантних місць комісія розглядає наступні заявки відповідно до електронної черги.

При укомплектуванні груп раннього віку (2-3 роки та молодшого віку 3-4 роки) зараховуються заявки дітей, яким станом на 1 вересня виповнилося повних 2 або 3 роки.

Зарахування дитини здійснюється наказом керівника ЗДО з 1 вересня поточного року згідно з електронною чергою до даного типу вікової групи.

Нагадуємо статуси опрацювання заявок:

• «На розгляді» – цей статус присвоюється заявці автоматично після її подання. На цьому етапі, упродовж 3 робочих днів, Адміністратор закладу перевіряє коректність та відповідність даних у заявці. Адміністратором закладу може бути надіслано прохання до Заявника про уточнення даних.

• «Внесено до черги» - статус присвоюється заявці Адміністратором закладу після перевірки внесених у неї даних та у разі їх коректності;
 • «Рекомендовано до зарахування» - статус присвоюється заявці Адміністратором закладу у період формування вікових груп на підставі черговості у електронній черзі та кількості вільних місць. Заявник повинен подати повний пакет документів до відповідного ЗДО не пізніше 15 календарних днів з моменту присвоєння заявці цього статусу;
 • «Зараховано» - статус присвоюється заявці Адміністратором закладу після подання до ЗДО повного пакету документів та зарахування дитини до відповідної вікової групи. Через 10 днів з моменту присвоєння цього статусу заявка виключається із електронної черги та переноситься в архів Сервісу.

• «Відхилено» - цей статус може бути присвоєний заявці Адміністратором закладу на будь якому етапі її опрацювання у випадку виявлення недостовірних даних у заявці або документах, а також, у випадку неподання повного пакету документів у ЗДО до 10 календарних днів з моменту присвоєння заявці статусу «Рекомендовано до зарахування».

Нагадуємо : персональна відповідальність покладена на керівників освітніх закладів !!!

______________________________________________________________

ТЕРМІНОВО! До 05.06.2020 р.,  10.00  год.!

КЕРІВНИКАМ  ЗОШ І-ІІІ ст.!

Для розробки маршрутів підвезення учнів 11-х класів на пробне ЗНО-2020, сектор освіти просить терміново подати інформацію про кількість учасників та пункти тестування, в яких вони проходитимуть пробне ЗНО, за формою:

№з/п

Назва ЗЗСО

Кількість учасників

15.06.2020

(ЗОШ №1 м.К-Бузька)

Кількість учасників

17.06.2020

(м.Львів)

 

(вказати назву та адресу кожного пункту пробного тестування)

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________

 

 

КЕРІВНИКАМ ДНЗ та НВК!!!  Температурний скринінг (ЗРАЗОК)

 

______________________________________________________________

 

КЕРІВНИКАМ ДНЗ та НВК!!! 

 02.06.2020 р. об 11.00 год.  відбудеться онлайн –нарада для керівників та медичних сестер ДНЗ, НВК щодо відкриття та подальшого відновлення функціонування дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів НВК за участі  в.о. завідувачки сектору освіти Л.Лиско. В ході наради буде проведено санітарно-гігієнічне навчання, яке проведе представник Держпродспоживслужби  Г.Ласоха. Прошу підключити програму Zoom та чекати на посилання.

______________________________________________________________

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! (Дане оголошення стосуєть керівників, які не подали інформацію) Просимо до 16.00 год. 27.05.20 року внести дані до електронної анкети (паспорта) об'єкта мережі надання публічних сервісів та послуг, відповідно до запропонованої інструкції. Посиланняhttps://form.jotform.com/gis_form/schools

______________________________________________________________

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! Для доступу на сайт ЛОІППО (https://loippo.lviv.ua) рекомендуємо змінити на Вашому комп'ютері розширення VPN. 

______________________________________________________________

КЕРІВНИКАМ ПІД ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!

Про проведення курсів підвищення кваліфікації у червні 2020 року

______________________________________________________________

Керівникам ДНЗ, НВК!

     Методичний кабінет сектору освіти  рекомендує перед прийомом дітей провести опитування батьків вихованців. Подаємо зразок опитувальника.

______________________________________________________________

 

До уваги  директорів, координаторів конкурсу «Кенгуру»!

  Прошу   забрати  у секторі  освіти ( ІІ поверх, Кушинська Н.Р.)     матеріали  Міжнародного  етапу  математичного конкурсу  «Кенгуру» .

______________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ!!! КЕРІВНИКАМ НВК!!! 

Надати інформацію до 17.00 год. 22.05.20 року на електронну скриньку сектору освіти "Інформація для В.Коваля"

______________________________________________________________

До відома координаторів конкурсу КЕНГУРУ. Щодо проведення конкурсу в режимі онлайн 22-24.05.2020 р.

______________________________________________________________

 

ОГОЛОШЕННЯ!!! До уваги керівників та фахівців психологіічної служби!!!

Терміново взяти участь в другому етапі опитування практичних психологів щодо трудових функцій, професіійних компетентностей та необхідних знань і вміінь для їх реалізації.

 

ТЕРМІНОВО!!! КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!!

Просимо ПЕРЕВІРИТИ констатуючу частину наказу "Про нагородження призерів олімпіад і конкурсів" і в разу виявлення помилок або відсутності учнів, які є призерами обласних конкурсів, подати інформацію на електронну скриньку СО для "Ю.В.Семків  ПРИЗЕРИ" 

 

Терміново! Сьогодні до 13.00 год. Керівникам ЗЗСО І-ІІІ ступенів!

Подати відповідь на лист сектору освіти від 12  травня  2020 року № 01-22/366 "Про підбір кандидатур для виконання обов'язків уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти"

 
 
 
Шановні колеги!

Вже зовсім скоро розпочнуться святкування Днів Європи в Україні.
 
Якщо ви плануєте проведення заходів до Дня Європи і вам потрібна підтримка нашого проєкту, хочете, щоб про ваші заходи дізналися і долучилися представники інших мереж, будь ласка, заповніть коротку форму нижче, до 6 травня 2020 року https://bit.ly/2z3ffnc
 
Дякуємо!

З повагою,

Команда Євроквіз
__________________________
тел.: 0(44) 425 77 09 

 

Педагогічним працівникам ЗЗСО району

  Методичний  кабінет  при секторі освіти Кам’янка-Бузької  РДА інформує, що сайт  «На Урок» пропонує більше 264 години вебінарів для самоосвіти вчителя від кращих практиків України. В умовах карантину це зручний і оптимальний спосіб   підвищення власного фахового рівня.

Присилання на сайт https://naurok.com.ua/webinar

 

Розпорядження Кам'янка-Бузької РДА від 03.04.2020 року № 102/01-31/20 "Про закінчення опалювального сезону 2019 - 2020 років" 

Лист сектору освіти "Подати пропозиції щодо скорочення штатних одиниць" (До 17:00  6 квітня 2020 року)

У В А Г А!!!   К Е Р І В Н И К А М!!! Надати інформацію за пунктами  ДО 14.00 год. 03 квітня 2020 року на електронну скриньку сектору освіти для Калінської Н.В. з метою вивірки даних у базі ЄДЕБО: 

- ЄДРПОУ закладу освіти; 

- назва закладу повністю у називному відмінку;

- посада керівника;

- ПІБ керівника закладу повністю, без скорочення та ініціалів.

Наказ СО від 02.04.20 року № 01-22/52 "Для отримання узагальнюючої інформації" (До 10 квітня 2020 року)

Шановні колеги!


30 березня розпочався ІІ етап конкурсного відбору підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, який триватиме до 10 квітня. (Нагадую, що ЗАМОВЛЕННЯ робиться на найбільшу кількість дітей за останні 5 років) Замовлення буде на 3 предмети, а саме: 

«Історія України»  підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

«Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

«Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти

______________________________________________________________________________

Наказ від 27 березня 2020 року № 2-20/08 "Про внесення змін до наказу сектору освіти від 18 березня 2020 року № 2-20/07"

______________________________________________________________________________

УВАГА РОЗШУК!!! Керівникам під особисту відповідальність!!! До 10.00 год.03.04.20 року надати інформацію на електронну скриньку сектору освіти для Семків Ю.В. щодо можливого місця навчання Портаненка  В.М., 04.09.2007 року народження та Портаненка І.М., 12.11.2010 року народження. В темі листа ОБОВ'ЯЗКОВО вказувати ДЛЯ СЕМКІВ Ю.В. і "РОЗШУК..."

______________________________________________________________________________

КЕРІВНИКАМ під ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!

Надати інформації до 14.00 год. 26 березня 2020 року на електронну скриньку сектору освіти

1. Про очікувану мережу станом на 01.09.2020 року для .Й.ДМИТРІВ "Очікувана мережа ..."

2. Прогнозований контингент учнів перших класів у 2020-2021 р.  –для Магеровської. "Контингент учнів перших класів..." за формою:

Прогнозований контингент учнів перших класів у 2020-2021 н.р. 

 

Район

Назва закладу загальної середньої освіти

Кількість перших класів

Кількість учнів, які підуть у перший клас

Кам’янка – Бузький р-н

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________

Електронна реєстрація в ЗЗСО!!   

                                              Шановні користувачі!

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року«Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розробллений портал зарахування дітей до першого класу - «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

                                                                          Інструкція для ЗЗСО

Інструкція для батьків

____________________________________________________________________

Інформація з порталу ІСУО!!!
 Шановні колеги!
Раді повідомити, що до проекту «ІСУО»було підключено нову соціальну систему освіти України «NZ.UA». Портал «NZ.UA»  – це сайт електронних щоденників іжурналів для всіх учасників освітнього процесу:  учнів, батьків, вчителівта інших працівників освіти. Основні можливості порталу: ведення обліку відвідуваності, класних журналів, учнівських щоденників, публікація новин,статистичні вибірки  з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма її учасниками. Портал «NZ.UA» автоматично синхронізується з програмою «КУРС: Школа»,що значно полегшує роботу користувачам.