Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

День Знань у Стрептівському НВК

1 вересня 2020 року. Цього дня здорові, засмаглі, сповнені надії і сили учні повернулися до школи, яка чекала їх у свої обійми, щоб вони наповнили її своїм веселим сміхом, дзвінкими голосами.

     День Знань у Стрептівському НВК відзначили у незвичних умовах. Святкових урочистостей у тій формі, як ми звикли бачити, у школі не було. Проте для першачків та майбутніх випускників святкова лінійка все ж відбулась. Директор НВК Пожарницька Н.В. та перша вчителька Малиновська Г.М. привітали усіх з початком нового навчального року. Дев’ятикласники під керівництвом класного керівника Дідик Г.Є. давали настанови наймолодшим і вручали подарунки. Батьки були присутні на святі, проте до школи заходити, відповідно до карантинних обмежень, їм було заборонено. Для учнів інших класів класні керівники провели Перші святкові уроки та уроки на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

     Стрептівський НВК готовий до нового навчального року та забезпечений необхідними засобами захисту в умовах пандемії.  У школі створено безпечні умови для здобувачів освіти, розроблено маршрути руху, проводиться скринінг температури.

Срібний голос дзвоника дав старт новому цікавому навчальному року, що принесе всім нам багато нових досягнень та звершень.


 « повернутися до списку новин