Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Керуючись рекомендаціями МОН України, освітнім закладам запропоновано налагодити можливість отримувати освіту та спілкуватись з педагогами та родинами вихованців за допомогою дистанційних технологій.

Метою дистанційного навчання у Добротвірському ДНЗ №1 «Струмочок» (директор Л. Мокра, методист В. Самсін) стало надання освітніх послуг шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями відповідно до державних стандартів освіти.

Усі педагоги закладу налагодили можливість спілкуватись за допомогою дистанційних технологій з адміністрацією та батьками вихованців, шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями відповідно до державних стандартів освіти.

У Добротвірському ДНЗ №1 засобами технологій дистанційного спілкування проходять онлайн-конференції та наради щодо планування роботи закладу у режимі дистанційної роботи. Педагоги консультують батьків, проводять цікаві онлайн-заняття (дозовані за часом згідно вимог), бесіди з вихованцями, захопливі конкурси та завданняhttps://www.facebook.com/groups/209417703807958/.

Здійснено ряд навчально-виховних заходів: прийняли участь у челенджі #залишайся_вдома_подорожуй_онлайн (онлайн-подорож в режимі реального часу садочками Кам’янеччини)

https://www.facebook.com/100015239226264/videos/845003456017621/?t=6, у конкурсі «Великодні передзвони». З 27 квітня по 04 травня було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дитини; за підтримки батьків  наших вихованців прийняли участь у флешмобі до Дня матері, участь у фотоконкурсах від Департаменту освіти та районної ради «Подаруй мамі радість» та  «Селфі з мамою».

Життя не спинилося, працюємо дистанційно. Усім здоров’я, бережіть себе!
« повернутися до списку новин