Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА ДОБРОТВІРСЬКОГО ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Незважаючи на оголошений карантин, «Джерельце» (директор Л. Овчаренко, методист З. Давидович) надалі функціонує та активно працює з батьками вихованців. Так за рекомендаціями методичного кабінету сектору освіти Кам’янка-Бузької РДА педагоги закладу консультують батьків, зокрема щодо організації навчального процесу, дозвілля та навіть щодо харчування. Намагаємося, щоб онлайн-робота не перетворювалася на щоденні годинні онлайн-лекції. Консультації відбуваються за потребою, а заняття для малечі строго дозовані за часом.

Отож, згідно планів як методичного кабінету, так і ДНЗ, проведено ряд навчально-виховних заходів за темою «Великодні передзвони», з 27квітня по 04 травня було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дитини, а з 05 по 12 травня – Тиждень безпеки дорожнього руху з метою захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля та життя у надзвичайних ситуаціях,  проведення роз’яснювальної роботи, направленої на збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу під час карантину, канікул та у вільний від навчання час, попередження нещасних випадків.https://www.facebook.com/groups/209417703807958/

Також, педагоги закладу за підтримки батьків наших діточок взяли участь у флешмобі до Дня матері. Батьки активно відгукнилися на участь у фотоконкурсах від Департаменту освіти та районної ради «Подаруй мамі радість» та  «Селфі з мамою». Активну участь прийняли у челенджі #залишайся_вдома_подорожуй_онлайн (онлайн-подорож в режимі реального часу садочками Кам’янеччини)

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=614063865991608&id=107651939966139тощо.

Життя закладу продовжується і в час карантину. Бережіть себе і будьте здорові.« повернутися до списку новин