Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Особливий день у нашій школі!

19 грудня для ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів завжди грандіозне дійство! Вже традиційно,  цей день насичений подіями та приємними емоціями. Цього року свято розпочалося ще 18 грудня, в цей день керівник 8-Б класу Ільчишин Г.Д. провела виховну годину на тему: «Добро розпочинається з тебе», а Пись Н.П зі своїми третьокласниками організували свято «Іде святий Миколай», на якому діти писали листи Чудотворцю і співали багато пісень. А вже вівторок  розпочався з відкриття головної ялинки школи, яку замислив викрасти Карабас Барабас разом зі своєю свитою: лисицею Алісою і котом Базиліо. Та, на щастя, їм в це не вдалось і наша новорічна красуня спалахнула яскравими вогниками! А після цього до школи завітав святий Миколай, який зайшов з привітанням у кожний клас, а пізніше завітав у будинок для людей похилого віку, в якому в цей час виступали учні 8-Б класу під керівництвом Ільчишин Г.Д. Школярі принесли їм багато солодощів, фруктів, які зібрали учні школи , а також привітали стареньких  зі святами. А до п’ятих класів завітала майстриня, яка провела дітям майстер-клас з прикрашання пряників. Ох і смакоти навитворяли  наші учні!

Та 19 грудня для нашої школи це не лише свято Миколая, а й день народження школи. І щороку учні мають змогу відчути себе вчителями. Вони заздалегідь домовляються з вчителями, шукають щось цікаве  і проводять уроки молодшим школярам. Цього року теж було багато «нових вчителів», які здивували учнів та вчителів своєю ретельною підготовкою і використанням цікавих методів навчання. А ще цього дня посланці Святого Миколая відвідали тих учнів школи, до яких Миколай вночі не встиг  завітати  з подарункамиJ Скільки радості було в очах тих, хто дарував і кому дарували!

Весь день у коридорах школи звучала  новорічно-різдвяна музика; пахло мандаринками; світилося усмішками, добром та  піднесеним настроєм!

Робити добро – зовсім просто)« повернутися до списку новин