Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Проведено районну серпневу розширену нараду педагогічних працівників

29 серпня 2018 року о 11 год. у приміщенні  актової  зали  ЗОШ І-ІІІ ст. №1   м. Кам'янка-Бузька проведено районну серпневу розширену нараду педагогічних працівників з питання «Про підсумки розвитку освітньої галузі району у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік, спрямовані на виконання законодавства України щодо функціонування та розвитку освіти» 

На нараду були запрошені директори закладів загальної середньої освіти, заступники директорів,  завідуючі  закладами  дошкільної  освіти  та голови  первинних профспілкових організацій.

Начальник відділу освіти В. Ковтало  підвів підсумки роботи освітянської галузі району за минулий навчальний рік, відзначив досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, загострив увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітив шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед  освітянськими колективами.

Голова освітянської профспілки В.Краєвська акцентувала увагу на питаннях соціального захисту педагогів, закликала і надалі підтримувати в колективах атмосферу доброзичливості  та  плідної праці. 

В рамках наради головні спеціалісти відділу освіти та працівники  районного методичного  кабінету надали методичну допомогу заступникам директорів закладів загальної середньої освіти щодо  використання у роботі  інструктивно-методичних    рекомендацій  з вивчення   навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році.

 « повернутися до списку новин