Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Проведено Всеукраїнський тиждень права

З 4 по 8 грудня 2017р.у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів було проведено Всеукраїнський тиждень права. 
У понеділок, 4 грудня, на загальношкільній лінійці вчитель правознавства Кремінь К.Д. ознайомила всіх присутніх з програмою тижня. У цей же день Руда Н.Б. нагадала учням 5-6 класів права та обов’язки дітей, продемонструвавши їм відео «Права і обов’язки дітей». Після перегляду мультфільмів «Порушення прав людини у казках», діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини.
У вівторок, 5 грудня, учні 8-мих класів переглянули відео «Історія права людини», яке ознайомило школярів з тим, як змінювались права людини з давніх часів і по сьогодення. 
У середу, 6 грудня, учні 7-х класів під керівництвом Рудої Н.Б. ознайомилися з Конвенцією ООН Прав людини, а учні 10-х класів взяли участь у грі «Правовий ринг», під час якої мали змогу продемонструвати свої знання з правознавства. Перемогла команда «Юні юристи» 10-Б класу у складі: Фльорко Мирослав, Михалюк Максим, Білик Ігор, Власова Роксолана, Кучерепа Ярина.
У четвер, 7 грудня, Кремінь К.Д, провела гру «Юридичний футбол» між учнями 9-их класів. Команда 9-А класу ФК «Юристи» (Міліщак Марта, Смагіна Вікторія, Стахів Олег, Білик Назар, Кремінь Олег,Тис Володимир) і команда 9-Б класу «Аристократи» (Матіяш Ілона, Волянський Юрій, Кичма Наталія, Набит Артур, Шарий Назар) змагалися у двох таймах на краще знання Конституції, державного устрою України. Цікавими були завдання на з’ясування учнями виду правопорушень у різних життєвих ситуаціях. Всі учасники показали хороші знання з теми «Юридичні правопорушення». Перемогу здобула команда 9-А класу , «забивши противникам 14 голів».
Протягом цілого тижня проходив конкурс малюнків «Я маю право на навчання» між учнями 1-6-х класів.« повернутися до списку новин