Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Міжнародний день миру у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Багато хто думає, що мир — це відсутність війни. Але мир є дещо більше. Мир - це ще й добрі стосунки між людьми… Мир треба нести кожного дня, кожного дня треба налагоджувати контакти між людьми, шукати доброго спілкування

                                                                                                                             Любомир Гузар

21 вересня – Міжнародний день миру. Саме на підтримку миру минулого тижня у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відбувалися акції, флешмоби, до яких долучилися всі небайдужі)

А почалося наше відзначення дня миру флешмобом "Голуб миру". Діти вишикувалися в такий спосіб, що на шкільному подвір`ї з`явилися два велетенські силуети  голубів. Учні хитали руками – і на коротку мить здалось, неначе наш білий голуб миру розправив свої широкі крила… І все це відбувалося у супроводі пісні Наталії Май “ Нам потрібне мирне небо ”. 
Так школярі приєдналися до міжнародної акції за мир, акцентуючи увагу, власне, на бажанні миру в рідній країні.
   Акцію продовжили майстер-класами з виготовлення голубів миру в техніці орігамі, яку провели старшокласники для молодших школярів. Кожен учень після того, як виготовив голуба - написав на його крилах своє бачення про  мир. Діти  старанно та натхненно працювали над  своїми виробами, а потім зробили колективні фото на згадку.

            Хтось мудро сказав: «Про мир варто говорити кожного дня. Особливо з тими, хто вважає його за данність. Особливо з тими, хто за нього ще не боровся. Говоріть про мир зі своїми друзями, розкажіть їм про цінність цього слова. Та про те, що мир – це не просто результат відсутності війни, а результат проактивної дії. Позитивної дії щодня». Пам’ятаймо про це.« повернутися до списку новин