Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. Відбулося спільне засідання творчої майстерні вихователів-методистів ЗДО, вихователів середніх груп ЗО, НВК

22.03.2018 на базі Добротвірського ЗДО №2 відбулося спільне засідання творчої майстерні вихователів-методистів ЗДО, вихователів середніх груп ЗО, НВК (директор Овчаренко Л.Р., вихователь-методист Давидович З.М.).  

У ході роботи методист відділу освіти з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. ознайомила учасників засідання з планом роботи, звернула увагу присутніх на документ Міністерства освіти і науки України про Примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання, що необхідні для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти, де виховуються діти від народження до 6 (7) років.

В практичні частині вихователь-методист Давидович З.М. провела з присутніми брифінг на тему «Інтеграція медіаосвіти в освітній процес сучасного ЗДО». Як продовженням засідання педагогам було продемонстровано інноваційні форми роботи з батьками – Квест-гра за участю батьків та дітей середньої групи «У пошуках щастя» (вихователь середньої групи Гойчук Н.К.).  Під час практичного блоку учасники засідання мали змогу переглянути театралізоване дійство – драматизація казки «Колосок» на сучасний лад за участю дітей середньої групи та педагогів Добротвірського ЗДО №2 (вихователь середньої групи Шелег А.В., музичний керівник Гарасевич Г.Й.)

У ході проведення круглого столу вихователь-методист Давидович З.М. презентувала свій досвід роботи про впровадження інноваційних методик в практику роботи дошкільного закладу «Сучасним дітям, сучасний заклад дошкільної освіти» де змоделювала трансформації системи дошкільної освіти, сучасного педагогічного колективу, форми роботи з дошкільнятами та з родинами.« повернутися до списку новин