Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Засідання школи молодого педагога у Дідилівському ДНЗ

12 грудня у дошкільному підрозділі Дідилівського НВК відбулося засідання школи молодого педагога.

Вихователі середньої групи Максимець І.С. та Коман М.М. підготували цікаву розвагу з християнського виховання «Ой Ісусе, глянь на мене, зроби добре дитя з мене!»

На свято були запрошені адміністрація закладу, сільський голова а також священики с. Дідилів. Присутній на святі о. Олег Сідельник у своєму виступі наголосив про важливість духовного розвитку особистості саме у дошкільному віці та активної співпраці сім’ї,  вихователів та церкви.

Сільський голова Сумка В.В. зауважила, що праця вихователя є дуже важкою і водночас відповідальною. Саме вихователь є взірцем для дитини на протязі всього життя.

Директор НВК Антонів Б.М. розповіла, що в садочку створені належні умови для перебування та виховання  дітей. Вихователі закладу творчо та відповідально підходять до виконання своїх обов’язків, налагодили активну співпрацю з батьками.

Керівник школи молодого педагога Дацьо О.В. провела засідання, на якому було активно обговорено роботу педагогів, які атестуються. Презентація Максимець І.С. допомогла детально ознайомитися присутнім з проблемою, над якою працює вихователь.

Методист дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. дала детальну характеристику роботи вихователів, які атестуються, а також обговорила з молодими вихователями впровадження у практику роботи нового закону «Про дошкільну освіту». Велику увагу було звернено на збереження та зміцнення здоров’я дітей а також на виконання  вихователями посадових обов’язків.« повернутися до списку новин