Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Побували у ведмежому притулку «Домажир»

28 вересня 209р. учні 3 –Б класу з вчителькою Хар Н.Б. і батьками побували у ведмежому притулку «Домажир».  Це реабілітаційний центр, метою якого є  допомога та порятунок ведмедів із протравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки. Кожен ведмідь має свій вольєр площею мінімум 1тис.  квадратних метрів. Зараз у притулку перебуває 12 ведмедів.

Після подорожі притулком ми повеселилися на канатній доріжці. Ну, і звичайно, смакували піцу. Школярі весело провели час.

Хома Марта: «Мені дуже сподобалось у притулку. Дякую людям, які доглядають цих ведмедів, піклуються  про них, а ми маємо змогу побачити їх».

Пелех Роман : «Мені було дуже весело, бо я відпочивав зі своїми друзями. Але сумно, бо почув, як колись люди знущалися з бідних тварин. Добре, що вони вже одужали».

Іваць Борис : «Було цікаво слухати про кожного ведмедя, про їхню долю до притулку. А ще ми каталися на качелях, спускались з гірки і ходили по канатній доріжці. Це була найкраща поїздка».« повернутися до списку новин