Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

їздили на екскурсію у музей

21 березня 2018 року учні 11-А класу разом з учителем історії        Кремінь К.Д. їздили на екскурсію у музей українського політичного діяча, одного з чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття -  Степана Бандери, що знаходиться у Львівському національному аграрному  університеті. Екскурсоводи Ковалів Антоніна Василівна і Копитко Андрій Дмитрович ознайомили учнів з життям і діяльністю провідника ОУН. Одинадцятикласники дізналися, що  після розколу Організації українських націоналістів  він був головою Проводу ОУН(б), цікавим був той факт, що з осені 1928 року до середини 1930 року Степан Бандера жив у Дублянах, де було відділення «Львівської Політехніки».

 Учнів гостинно прийняла Качмар Оксана Володимирівна -  керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів. Випускникам також організували екскурсію у музей історії університету. Викладачі ознайомили з роботою факультетів та кафедр, а також провели профорієнтаційну бесіду.

Закінчилась поїздка смачним частуванням у буфеті університету. Всі задоволені повернулись додому.« повернутися до списку новин