Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відбувся загальношкільний захід до дня захисника України у Стрептівському НВК

День захисника? України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.

На святі були присутні воїни АТО, волонтер, сільський голова,та жителі села.

Учні привітали захисників щирими словами,танцями та піснями ,а також  подякували за мирне небо,за спокій в родинах,побажали захисникам  міцного здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди!

Виховувати повагу до захисників рідної землі,до історичного минуло своєї держави,почуття патріотизму,національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

Хвилиною мовчання вшанували солдатів, добровольців, полеглих воїнів, героїв Української Повстанської АрміїНебесної Сотні, а також усіх тих, хто віддав власне життя заради нас та  Батьківщини.

«Хай Богородиця почує молитви дітей України і вбереже нашу землю від нещастя та кровопролиття. Дякуємо нашим захисникам, дякуємо тим, хто ризикує здоров'ям і життям заради Батьківщини, заради кожного з нас».

 Миру, добра і процвітання нашій країні.« повернутися до списку новин