Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Удосконалюємо педагогічну майстерність

У Дідилівському НВК упродовж листопада та грудня відбулося ряд засідань психолого-педагогічного та практичного семінарів, учителі проводили відкриті уроки.

Зокрема, 26 листопада відбулося засідання психолого-педагогічного семінару на тему: «Щоб виховання було успішним». У ході семінару з доповіддю "Стрес... Як з ним боротися?" виступила Павлишин Галина Ярославівна. Тренінг «Роль позитивних емоцій у самоактуалізації педагога» провела шкільний психолог Тарапата Юлія Романівна. Тест на визначення рівня стійкості до стресу запропонувала учителям заступник директора Перепелиця-Булас Любов Василівна.

14 листопада на засіданні практичного семінару розглядались питання: «Вдосконалення мовленнєвої компетенції учнів з урахуванням сучасних вимогог до уроку англійської мови» та «Формування комунікативної компетенції учнів за допомогою сучасних технологій навчання». Відкритий урок англійської мови у 6 класі на тему «Мій розклад» провела Кулик-Юрчишина Євгенія Михайлівна, а у 2-А класі урок за методикою НУШ провела Романів Марія Романівна.
18 листопада відкритий урок біології на тему: «Серце, його будова і властивості. Робота серця» у 8 класі провела Лакіш Лідія Дмитрівна. Урок був надзвичайно насиченим, цікавим. Школярі довідалися багато нового про роботу людського серця, особливості його будови та властивостей, самі підготували багато цікавих фактів про серце.
5 грудня відбувся практичний семінар на тему: «Мультимедійні засоби навчання як вирішальний фактор ефективності навчального процесу». Незвичайний урок математики у 7 класі провела Гриньків Ольга Іванівна. Учні розв'язували різні вправи з теми «Квадрат двочлена» за допомогою мультимедійної дошки. А на завершення уроку пройшли тестування, де мали можливість перевірити свої знання.
 9 грудня відкритий урок біології у 7 класі «Різноманітність птахів, їх роль у природі та значення у житті людини» провела Вахула Тетяна Володимирівна.
16 грудня логопед Гірна Христина Юріївна провела відкрите практичне заняття у 1 класі «Ах весела ця зима», на якому продемонструвала використання дидактичних ігор та прийомів у корекційно-розвитковій роботі з дітьми із порушеннями мовленнєвого розвитку.
23 грудня відкритий урок християнської етики на тему «Не убий» у 8 класі провела Поворозник Любов Миколаївна.
 Відкриті уроки відвідали учителі – учасники міжшкільних методичних об’єднань ММЦ при ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів.« повернутися до списку новин