Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Осінній бал у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Поезія осені й поезія закоханого серця – хіба буває  щось прекрасніше? Тепло жовтогарячих барв, тихий шурхіт листя й очікування  дива…

І нарешті учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів дочекались  на справжнє найромантичніше свято  - Осінній бал, який відбувся 15 листопада 2018р.

Цього разу наш бал набув нового статусу, ми приймали гостей з Львівського обласного учнівського парламенту, які  ще й  взяли участь у конкурсі.

Уже традиційно гостями свята є не тільки старшокласники, а й випускники нашої школи. Ми тішимося, що вони беруть активну участь, цього разу наша випускниця Нагас Ліля була ведучою, Карвацький Сергій – членом журі.

А які прекрасні наші конкурсанти у своїх неперевершених  образах: Алладін і Жасмін, Принц і Попелюшка, представники поліції, Ромео і Джульєта, Містер і Місіс Сміт та Шаховий Король і Шахова Королева. Глядачі були вражені чудовою грою акторів.

Та це був тільки початок. Парам довелося позмагатися у багатьох цікавих конкурсах. Всіх присутніх вразили відповіді конкурсанток на запитання  інтелектуального конкурсу. Приємно, що наші дівчата надзвичайно добрі і чуйні люди.

Ну і звісно, який бал без вальсу? Це було дуже романтично і чуттєво. Наші учасники чудово справились з усіма завданнями.

Титул Міс Осінь і Міс Глядацьких симпатій отримала  Остапяк Галина, а Містер Осінь наш гість – Татусько Максим.

Дякуємо всім за чудовий час, проведений разом!« повернутися до списку новин