Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНИКАМ

Надтерміновою потребою сьогодення постає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства.

29.10.2018р. на базі Добротвірського ДНЗ №1 «Струмочок» (директор Л.Я. Мокра, методист В.Р. Самсін) відбувся інтерактивний семінар для вихователів середньо-старших груп ЗДО та НВК за темою «Формування у дітей важливих навичок екологічно-, економічно-, соціально-доцільної поведінки у контексті освіти для сталого розвитку», метою якого було – сприяння формуванню у підростаючого покоління мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

Директор Мокра Л.Я. повідомила присутнім план роботи семінару, налаштувала усіх на цікаву та плідну роботу.

Учасники мали змогу отримати певний обсяг теоретичних знань, практичних вмінь та навичок реалізації завдань педагогіки емпауерменту дошкільникам під час  лекції-презентації «Освіта для сталого розвитку дошкільнятам», проведену методистом закладу Самсін В.Р.

Для практичного перегляду керівник музичний Андрєєва В.В. підготовила майстер-клас щодо проведення гурткової роботи художньо-естетичного спрямування.

Цікаво та корисно пройшли методичні заходи, організовані керівником методоб’єднань вихователів середньо-старших груп ЗДО та НВК Давидович З.М. /методистом Добротвірського ДНЗ  №2 «Джерельце»/: ділова гра «Крок у майбутнє  через сталий стиль життя» та  круглий стіл «Працюємо з батьками в єдиному просторі: «Батьківські збори: коротко про головне», «Шкідливі поради, або уникаємо типових помилок під час батьківських зборів».

Методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. підвела підсумки семінару та провела інформаційну конференцію «Актуальні проблеми сучасної дошкільної освіти».« повернутися до списку новин