Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

«День позашкілля - 2017»

У Кам’янка-Бузькому Центрі творчості дітей та юнацтва  завершився навчально-інформаційний творчий проект «День позашкілля - 2017».

Метою цього навчально-інформаційного творчого проекту було  широке залучення дітей та учнівської молоді до позашкільної освіти, демонстрація творчих досягнень вихованців ЦТДЮ, інформування батьків про діяльність ЦТДЮ.

Завданням цього масового проекту було залучення учнів до позашкільної освіти, організація цікавого дозвілля дітей у ЗПО, пропаганда дитячої творчості через різні форми роботи; пробудження в дітей інтересу до позашкільної діяльності, інформування дітей та батьків про діяльність творчих об’єднань ЦТДЮ, задоволення потреби дошкільнят та учнівської молоді у творчій самореалізації.

Учасниками проекту були керівники та вихованці творчих об’єднань Кам’янка-Бузького Центру творчості дітей та юнацтва, організатор і керівник проекту –  методист ЦТДЮ Осіпчук Людмила Василівна.

Проект реалізовувався у кілька етапів. У підготовчий етап була організована рекламна кампанія, виставка творчих робіт вихованців зразкової арт-студії «Колорит», арт-студії «Шедевр», дизайн-студії «Креатив», гуртків «Народні ремесла», «Народна іграшка», зразкового гуртка бісерування «Намистинки» у ЦТДЮ та районній бібліотеці для дітей, майстер-класи з народних ремесел, боді-арту, туристично-спортивні змагання, методичні бригади у ЗОШ міста Кам’янки-Бузької, а також у с. ЗОШ І-ІІІ ст. Старий Добротвір та с. Батятичі, Дернівському та Великосілківському НВК.

Керівники гуртків разом із своїми вихованцями демонстрували свої досягнення та інформували дітей та громадськість міста про діяльність творчих об’єднань ЦТДЮ, вели підготовку до масового заходу.  

Кульмінацією проекту стало проведення масового заходу до Дня позашкілля у ЦТДЮ на тему «Космічна подорож на Планету дітей», у якому взяли участь майже всі творчі об’єднання Кам’янка-Бузького Центру творчості дітей та юнацтва.

Захід був проведений в інтерактивній формі, у 3D форматі, у формі віртуальної мандрівки на планету дітей, яка має назву Центр творчості дітей та юнацтва,  з використанням мультимедійних засобів, із залученням великої сцени та ширми для лялькового театру. Стільці розставлені по діагоналі залу.

Зал ЦТДЮ був оформлений на космічну тематику: Сонце, планети, комети, зірки, сузір’я, ракета, телескоп, «скафандри», «кисневі балони» «космонавтів», книга «Астрономія». Зліва від сцени – «зореліт», що світиться різнокольоровими вогнями. На сцені – великий екран (монітор).

Підготували і провели програму учасники гуртка «Дивослово» (керівник – Ольга Ворона). Ведучі свята – хлопці, які мріють полетіти у космос, які перевтілюються у «космонавтів».

 

Щоб побувати у космосі, потрібно побудувати ракету.  Дві команди дітей з геометричних фігур викладають макет ракети, а потім усі присутні у залі у формі флешмобу проводять передкосмічну розминку, щоб підготуватися до польоту.

Мріє полетіти у космос і Біла Ворона з театрального гуртка «Долоньки» (керівник – Надія Лєбєдєва), яка разом із своїм другом бобром Зубастиком збудували ракету, яка зуміла піднятися у небо, на подив двох Чорних Ворон та усіх дітей, присутніх у залі.

Коли ракети до старту були готові, і космонавти зайняли свої місця у «зорельоті», відбувся старт. Вийшовши у відкритий космос, «космонавти» побачили незвичайну картину відкритого зоряного неба, безмежного та неосяжного всесвіту, у якому гуляють зірки, комети, планети та метеори, кожен з яких має свою орбіту. Космічний «зореліт» бере курс на Планету дітей.

Гармонійно вписалася у тематику космічна колекція дизайн-студії «Креатив» «Галактика» (керівник – Зінчук Василина), танець «Крейзі фрог» студії естрадного танцю «Фантазія» (керівник – Тетяна Снігірьова), танець «Зірочки» зразкової студії народного танцю «Мрія» (керівник – Алла Ковалюк),  сольний танець «Комета» у виконанні Каті Ребрини, пісня «Крок до зірок», яку виконали вихованці вокального ансамблю «Зорепад» (керівник – Андрій Маїк) та вокального гуртка «Дзвіночки» (керівник – Галина Косаревич),

Завершальним акордом космічної подорожі стала пісня патріотичної тематики у виконанні вокального ансамблю «Зорепад», у якій є такі слова «Нам потрібне мирне небо синє-синє, чисте-чисте, миру нам сьогодні треба».

Завдяки допомозі батьків був відзнятий відеоматеріал і змонтований відеофільм про День позашкілля у ЦТДЮ.« повернутися до списку новин