Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Тиждень англійської мови у ЗОШ І – ІІІ ст. смт. Новий Яричів

«Свого  роду не цурайтесь, іншого навчайтесь»

Т.Г.Шевченко

З 25 лютого по 1 березня 2019 р. ЗОШ І – ІІІ ст.. смт Новий Яричів « жила по-англійськи»J  Кожного дня відбувались різні заходи, які знайомили нас не тільки з англійською мовою, а й із традиціями іноземців.

У понеділок учні 5-их класів взяли участь у конкурсі «MasterChef»,  під час якого підбирали  продукти певних кольорів. Учні 6-их класів виявляли вміння англійської  під час  квест-гри. Було приємно, що дві команди отримали перемогу – одні за швидкість виконання, а другі  - за правильність.

Під час тижня наші учні зізнавалися в любові до мови Шекспіра, Байрона, Льюіса Керола, Шерлока Холмса… На   двері своїх класів школярі  прикріпили валентинки з надписом «I like English because»

 У п’ятницю  відбувся англомовний конкурс «Гринвіч»,  де учні 7-их класів старанно виконували завдання і змагались за титул «Mrs All Know», який отримала Семак Діана (7 - Б клас) .

На завершення вчителі англійської мови підготували чудову  краєзнавчу вікторину «English – speaking countries» , в якій взяли участь 8 – 10-их класів. У нас було 6 команд, по одній з кожного класу, які змагались за першість. Перемогу здобула команда 10-А клас (Вовканич М., Міліщак М., Світлик А., Стахів О., Яровенко О.), а задоволення від побаченого і почутого  -  всі учасники і глядачі, бо під час конкурсу  мали змогу переглянути відеоролики про англомовні країни світу і помилуватися їхньою красою.

Сподіваємось, що заходи, які відбулися в рамках тижня англійської мови, стали поштовхом до саморозвитку.  То ж бажаємо всім вдосконалення і самореалізації.

Good luck J« повернутися до списку новин