Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. МЕТОДИЧНИЙ ВЕРНІСАЖ КРАЄЗНАВЧОГО НАПРЯМКУ

      29 жовтня 2019 року група педагогів ДНЗ району,  на чолі з методистом з дошкільної освіти Кам’янка-Бузької РДА Наталією Магеровською, взяли участь у виїзному семінарі-методичному діалозі з проблеми  «Інноваційний потенціал: секрети майстерності педагога-дошкільника» в дошкільних закладах Перемишлянського району  та Бібрської ОТГ. Метою заходу були: пошук і впровадження нових ефективних форм взаємодії педагогів-дошкільників у здійсненні завдань цілісного всебічного розвитку дітей, популяризація роботи закладів дошкільної освіти, а також  розвиток творчого потенціалу, професійної майстерності педагогів.

Розпочалася подорож надзвичайно цікавою екскурсією до Свято-Успенської Унівської Лаври Студійського уставу  – одного із найдавніших монастирських комплексів України.

Далі були методичні посиденьки у колі друзів – зустріч з колегами ДНЗ «Сонечко» м. Перемишляни, де обговорювалися питання використання інноваційних технологій як засобу модернізації освітнього процесу ЗДО, організації розвивально-освітнього простору сучасного закладу дошкільної освіти. Тут гостей вітали Ганна Ладинметодист з дошкільної освіти відділу освіти Перемишлянської РДА та директор ДНЗ «Сонечко» м. Перемишляни – Тетяна Мартиняк. Продовжилася подорож відвідинами культурно-історичної спадщини Перемишлянщини –Свірзького замку.

 Завершилася творча зустріч  візитом у ДНЗ м. Бібрка, де відбулася зустріч з начальником відділу освіти Бібрської ОТГ Зоряною Влах та керівником ДНЗ «Сонечко» – Євгенією Коцюмбас. Розглядалися питання  стимулювання педагогів до пошуку та впровадження в освітній процес інтерактивних методів та технологій, налагодження співпраці та оптимізації педагогічної діяльності колективів закладів дошкільної освіти.

Захід виявився дуже насиченим, продуктивним, цікавим, змістовним та корисним. Щиро дякуємо нашим колегам з м. Перемишляни та м. Бібрка за теплу зустріч, привітність і щиру гостинність.« повернутися до списку новин