Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Не знання законів не звільняє від відповідальності

Саме тому 03.12.2018р.  у  9 – Б класі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відбулася профілактична бесіда з працівниками Кам’янка – Бузького ВП   ГУНП у Львівській області, Буського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Кожна людина має права і обов’язки. Учням розповіли, що за кожне їхнє адміністративне  чи кримінальне правопорушення відповідальність несуть батьки, а під час уроків – вчителі, і тільки у деяких випадках вони самі. За неналежну поведінку та невідвідування уроків з батьків стягуються штрафи, а також їх можуть звинуватити у невиконанні батьківських обов’язків (школа співпрацює з поліцією і веде облік учнів).

Дуже актуальною є тема бійок серед школярів. Було наведено багато прикладів, коли кривдник не розрахував силу удару і наслідки бійки були летальні. Учням розповіли про різні ступені тілесних ушкоджень, пояснили, що правопорушення вчинені під дією алкогольного чи наркотичного сп’яніння є обтяжуючою обставиною, також важкими злочинами є злочини, що скоєні групою осіб.

На жаль, бувають випадки коли над дітьми чиняться злочини. Школярам розповіли, як правильно поводитись у даній ситуації, як не стати жертвою фізичного чи психологічного насильства, до кого слід звернутися.

Кожен з нас повинен пам’ятати, що наші права закінчуються там, де починаються права іншої людини.« повернутися до списку новин