Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Проведено нараду директорів ЗЗСО та НВК району

 27 лютого 2020 року  в  малому залі Кам’янка-Бузької РДА проведено нараду директорів ЗЗСО та НВК району, на якій було розглянуто такі питання:

1. Новації у Законі України «Про повну загальну середню освіту» (Н.Р. Біда).

2. Про дотримання вимог санітарного законодавства в ході організації харчування учнів в закладах освіти району (Г.Г. Ласоха).

3.  Щодо проведення ДПА у 2019/2020 навчальному році (Н.Р. Біда).

4. Стан дотримання протипожежного захисту у ЗЗСО району (М.Ю.Владика).

5. Різне.

       В.о. завідувача сектору освіти Л.В.Лиско наголосила на особливих заходах безпеки у навчальних закладах, фінансовій та виконавській дисципліні та злагодженій роботі у вирішенні проблем, викликаних новими вимогами часу.                                                                               

     У нараді взяли участь:

  • голова агенції місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району І.С.Нікітіна, яка ознайомила присутніх з проєктом  «Місцеві молоді охоронці природи долини Бугу»;

  • представник Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ласоха Г.Г., яка довела до відома керівників освітніх закладів особливості організації збалансованого харчування дітей в навчальних закладах освіти району.

     У різному виступили методисти РМК  Г.І. Крук  та Н.В. Веретельник, економіст сектору освіти М.Й.Дмитрів, а також голова районної профспілки працівників освіти В. С. Краєвська.« повернутися до списку новин