Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. Засідання творчої майстерні для вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти району

Ідея раннього творчого розвитку дуже актуальна, особливо в ході впровадження Концепції НУШ. Якщо вчасно розпочати знайомити малюка з творчістю, то він виросте здібним, талановитим та успішним!

Як же правильно розвивати творчі здібності дитини йшлося на засіданні творчої майстерні для вихователів-методистів, вихователів закладів дошкільної освіти району, яке відбулося 19.02.2020р. на базі Новояричівського ЗДО (директор Пеленьо Г.З., вихователь-методист Сидор Г.А.).

Колектив закладу разом з талановитими дітками підготував для перегляду театралізоване дійство-казочку «Муха-Цокотуха»

У засіданні взяла участь методист з дошкільної освіти сектору освіти Кам'янка-Бузької РДА Магеровська Н.Ф., яка підкреслила, що в закладах дошкільної освіти району дбають про розвиток творчих здібностей вихованців,  приділяють належну увагу вихованню дітей на засадах етнопедагогіки, народних традицій та звичаїв.

Також вихователь-методист Добротвірського ДНЗ №1 Самсін В.Р. провела з педагогами  майстер-клас з різних технік  малювання та Петриківського розпису зокрема. Усі із задоволенням занурились у чарівний світ народного розпису, який увійшов яскравою сторінкою в історію української культури. Запропоновано педагогічним колективам ЗДО провести тиждень Петриківського розпису в дитячих садочках, активно пропагувати народне мистецтво в своїй діяльності.« повернутися до списку новин