Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

У Стрептівському НВК працював літній мовний табір

З 29 травня по 8 червня 2018 року в Стрептівському НВК працював  літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 5-6 класів.

Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителя англійської мови Крвйовську О.М. та вчителя німецької мови Дідик Г.Є.

 Щодня проводилися різноманітні заходи  у формі ігор, круглих столів, квестів ,інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з тем, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі.

 Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спілкуванні англійською мовою.з тем: “Приготування їжі”, “Моє рідне село”,“Визначні місця Лондона”,“Природа рідного краю”. Заняття в основному проводились на свіжому повітрі:у лісі,на стадіоні,на шкільному майданчику. Учасники табору переглянули виставу Полліанна в театрі ім. М. Заньковецької.« повернутися до списку новин