Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Гаївочка - паняночка у Спасі та Деревлянах

У Провідну неділю, 15.04.2018р., педагогічний, учнівський колективи та дошкільнята Деревлянського НВК після Святої Літургії водили гаївки на подвір’ях біля церков Преображення Господнього в с. Спас та Преподобної Параскеви у с. Деревляни.

Діти разом із старшим поколінням, батьками, учителями славили Великдень -  одне з найбільших християнських свят.

Лунали повні сили і розмаху гаївки, і завмирав від цього співу сам сивочолий Західний Буг, а кожен звук гаївки лягав просто на серце. Не було жодного понурого обличчя – усі співали і веселилися, відтворювали та відроджували Великодні звичаї і традиції нашого народу, декламували вірші. Учні початкових класів майстерно зіграли сценку «Горда писанка». Для учасників дійства була проведена забава із писанками, в якій змагалися парубки. Переможців нагородили писанками, які написали дівчата.

Директор Деревлянського НВК  Якимів Г.М. привітала усіх мешканців сіл Спас та Деревляни з Великодніми святами. Побажала здоров’я,  миру  і спокою нашій державі Україні, миру і спокою в кожній родині, життя щедрого і багатого, як Великодній кошик, чудового, як наша писанка, милозвучного, як наша гаївка.

Настоятель церкви о. В. Котів поблагословив на майбутнє усіх учасників гаївок, подякував Деревлянському НВК за відродження духовних традицій.« повернутися до списку новин