Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Проходив тиждень ОБЖ і безпеки дорожнього руху у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

З 12 по 16 листопада 2018р. у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів проходив тиждень ОБЖ і безпеки дорожнього руху. У понеділок учні 7-х класів мали зустріч з п. Любомиром, на якій обговорювали міжособистісні стосунки між хлопцями і дівчатами у підлітковому віці. Школярі дізнались про фази любові, основні відмінності між хлопцями і дівчатами, торкнулись поняття перелюбу, а також наводили синоніми і антоніми до слова любов,

Учні 5-х – 7-х класів взяли участь у конкурсі малюнків «Вогонь – мій друг! Вогонь – мій ворог!», а старшокласники малювали плакати на тему «Безпечне довкілля». У коридорах нашої школи ще зараз можна побачити надзвичайно талановиті роботи учнів.

У п’ятих класах була проведена вікторина «Чи вмію я спілкуватися?», а учні шостих класів взяли участь у вікторині  знавців правил дорожнього руху.

16 листопада Марковська Г.І. провела заняття в 9 – Б класі на тему: «Я хочу бути щасливою людиною». Учні обєдналися у шість груп і розглядали ситуації, у яких людина може відчути себе щасливою. У процесі роботи в групах діти разом з учителем склали правила, які сприяють вдосконаленню людини. На завершення учні подивилися і обговорили сюжет «Совість», який створили студенти Духовної семінарії.

Пелішок С.Я.  провела захоплююче змагання- гру в 8-х класах «Ми – за здоровя». Було дуже багато цікавих конкурсів, під час яких учні не тільки розповідали про здоровий спосіб життя, а й прекрасно це демонстрували. Школярі підготували чудову сценку про «болячки», які найчастіше трапляються у житті.

У рамках тижня пройшло багато заходів, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоровя, популяризація основних правил безпеки життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.« повернутися до списку новин