Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Рекруторія, онлайн-марафони, конкурси, відео-уроки та інші можливості Освіторії

 
 
 

Вітання, друзі!

Карантин - не перешкода новим можливостям та нашому з Вами спілкуванню. Ми підготували для Вас корисну інформацію в освітньому світі та заохочуємо долучатись до найцікавіших вебінарів від Освіторії. Гортайте вниз - там знайдете всі деталі:)

Наближається травень, і до "Рекруторії" вже починають надходити заявки на пошук вчителів на наступний навчальний рік! Рекруторія працює, щоб вчителі могли знаходити роботу мрії, а школи — створювати справжні освітянські супер-команди! Якщо вам відгукуються можливі перспективи розвитку своєї кар'єри зараз або у майбутньому, відправляйте своє резюме до нас на електронну скриньку gkv@osvitoria.org. Ми будемо інформувати вас про найкращі вакансії в освітній сфері. 
А тим часом у нас вже є вакансія:
Вакансія вчителя початкових класів
 

Події Освіторія Хабу продовжуються онлайн!

Якщо людина частенько заглядає у смартфон без приводу, відчуває залежність від новин і соцмереж, страждає через низьку продуктивність – є привід задуматися про ментальне здоров’я.
Хочу на лекцію
Навчання на віддалі кидає нові виклики та відкриває нові питання в українській системі освіти. Як перебудувати всю систему оцінювання на нові цифрові реалії? Та чи все так вже зав’язано на онлайні, чи все ж починати слід з нашого бачення навчальних результатів та місії школи?
Хочу на вебінар
 

Топ-7 статей від Освіторія Медіа

Купити сертифікат: як виглядає «чорний ринок» підвищення кваліфікації вчителів — розслідування «Освіторії»
 

Як журналістка Освіторія Медіа стала уявною Юлією Вербицькою, аби перевірити недобросовісних бізнесменів, які продають сертифікати про підвищення кваліфікації в інтернеті. 

Хочу ознайомитись з розслідуванням

Як провести віртуальний урок: покрокова інструкція та лайфхаки вчителів з усього світу

Дистанційне навчання в школах стало викликом не лише для українських педагогів. Вчителі з усього світу діляться своїми порадами, як організувати онлайн-школу зі своїми учнями і не втратити зв’язок з ними. Ми склали просту і зрозумілу покрокову інструкцію, як влаштувати віртуальний урок, та зібрали лайфхаки іноземних викладачів.

Хочу прочитати статтю

«Учителі України, зараз ваш час!» — антикризові поради від Андреаса Шляйхера

Андреас Шляйхер, світовий освітній експерт та розробник міжнародного тестування PISA, звернувся до українських вчителів у перший день EdCamp2020. Ми зібрали найцікавіші тези з його звернення. Шляйхер підкреслює: «Як вчителі ви робите надзвичайно важливий внесок у ці критичні часи, особливо для найменш захищених дітей. Діти з привілейованих сімей завжди знайдуть можливості для навчання — через альтернативну освіту, через підтримку батьків, вони вмотивовані і бажають вчитися. Але діти з менш забезпечених родин залишаються покинутими, щойно школа зачиняється».

Хочу прочитати статтю

Як запобігти пандемії вигорання вчителів на карантині

Сьогодні поза межами школи перебувають 1,5 млрд учнів у всьому світі. Тому карантин — це не просто домашнє навчання, це кризовий стан для вчителів усього світу. Провідний освітній експерт та вчитель із ТОП-50 Global Teacher Prize Арман Дусе вважає, що онлайн-викладання в ці кризові часи — справжній глобальний виклик. Адже якщо не будемо зараз належно дбати про педагогів, можемо отримати пандемію вчительського вигорання. Арман Дусе розповідає, як краще діяти у цій кризовій ситуації батькам та учителям.

Хочу прочитати статтю

Дивовижна Анна Домніч і всі секрети авторки «Руханок» у Всеукраїнській школі онлайн

Всеукраїнську школу онлайн неможливо уявити без запальних «Руханок», які проводить вчителька хореографії Новопечерської школи 23-річна Анна Домніч разом із зірковими співаками, танцюристами, ведучими і спортсменами. В ексклюзивному інтерв’ю «Освіторії» нова зірка телеекрану та соцмереж розповідає про своє захоплення фахом вчителя та привідкриває лаштунки знімального майданчика «танців із зірками».

 

Хочу прочитати статтю

Жаби, сир, ковбаса та помідори: 4 лайфхаки тайм-менеджменту для дітей на карантині

На карантині особливо непросто влаштувати вдома і свій робочий день, і навчальний графік дитини. Саме тому ми попросили методистку Новопечерської школи та експертку «Освіторії» Інну Большакову поділитися дієвими способами тайм-менеджменту для дітей. Секрети настільки «смачні», що сподобаються навіть дошкільнятам.

Хочу прочитати статтю

Що думають про вчителів українці? Оприлюднили результати найновішого опитування

На замовлення «Освіторії» для премії Global Teacher Prize Ukraine дослідницька компанія Kantar Україна провела опитування про роль та важливість роботи вчителя. У дослідженні березневої хвилі Kantar online TRACK 2020 взяли участь 1000 респондентів з усіх регіонів віком від 18 до 55 років, які представляють міське населення України, що користується інтернетом. Учасники відповідали на запитання про те, якими вони бачать роль та головні завдання вчителя, а також за 10-бальною шкалою оцінювали важливість роботи вчителя і те, наскільки українці цінують професію педагога. Ми проаналізували результати дослідження і зібрали найцікавіші цифри.
Хочу прочитати статтю

Команда Освіторії з нетерпінням чекає на зустріч з освітянами та продовжує інформувати Вас про освітні можливості!
Обійміть рідних та залишайтесь вдома:)« повернутися до списку новин