Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. Електронна реєстрація до закладів дошкільної освіти Львівщини Е-CADOK

В зв’язку з оновленням електронного сервісу реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти у Львівській області – е-Садок,  06.03.2020 в малому залі Кам’янка-Бузької РДА відбувся навчальний семінар для адміністраторів ЗДО, відповідальних за електронну реєстрацію. Методист з дошкільної освіти Наталія Магеровська повідомила учасників семінару про те, що Департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, будує новий освітній простір Львівщини, тому створюються сучасні інструменти відкритості та публічності, впроваджуються нові методи комунікації, щоб зробити освітній процес зручним та зрозумілим для усіх його учасників. Електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти – е-Садок – це ресурс, який зробить процес зарахування дошкільнят у садочки прозорим та відкритим: батьки матимуть змогу в онлайн режимі зареєструвати свою дитину у чергу до будь-якого із закладів дошкільної освіти у Львівській області. Уніфікований підхід гарантує відкритість та зрозумілість формування електронних черг. Сервіс максимально автоматизований, а алгоритми його роботи мінімізують втручання людини у процес формування електронних черг.

Директор Добротвірського ДНЗ №2 «Джерельце» Любов Овчаренко детальніше ознайомила присутніх з базовою інформацією про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу, пояснила як і що потрібно зробити батькам для подання заявки на влаштування дитини, а також функції адміністратора електронної реєстрації; розповіла про алгоритм формування черги, статуси заявок, їх корегування, про адміністрування електронної черги тощо.

Прогрес не стоїть на місці, тому ми повинні бути готовими до новацій та побудови довірливих та відкритих відносин із користувачами освітніх послуг.

Голова районної профспілки Віра Краєвська ознайомила присутніх з актуальними питаннями щодо соціального захисту працівників освіти, про дотримання керівниками трудового законодавства, тощо.« повернутися до списку новин