Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

Пролунав останній дзвоник, який дозволяє підбити підсумки навчального року

 

 31 травня 2019р. у  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів  пролунав останній дзвоник, який дозволяє підбити  підсумки навчального року.

Похвальними листами нагороджені відмінники навчання, переможці районних та обласних олімпіад змагань отримали фінансову винагороду, дипломами та подарунками нагороджено учнів, які показали добрі та відмінні результати  у предметних конкурсах «Колосок», «Бобер», «Кенгуру», «Левеня». Уже традиційно наша школа нагороджує дітей, які не пропустили жодного дня навчання, вони отримали подяку і приємний бонус – фінансову винагороду.

Але за звичаєм героями дня стали учні 11-их класів, для яких шкільний дзвінок звучав востаннє. Фльорко Мирослав від імені усіх випускників подякував батькам і вчителям.   Когут Л.Ч та Миляник Н.І., класні керівники побажали школярам  щасливого та  безхмарного майбутнього. На завершення свята випускники затанцювали вальс.

 Бажаємо учням гарних канікул, сповнених новими враженнями та емоціями, а випускникам – успіху у складанні ЗНО.« повернутися до списку новин