Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

У ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відбулися загальношкільні батьківські збори.

На даний момент в Україні стрімко поширюється кір, тому першочерговою  метою батьківських зборів була роз’яснювальна бесіда  про необхідність проведення профілактичних щеплень. Педіатр  НКП Новояричівської поліклініки - Костюк Н.М.,  розповіла про дане захворювання, пояснила, що єдиний спосіб захиститу  від кору -  це щеплення. Шкільна медсестра -  Грициніна К.В.,  ознайомила батьків з підсумковими даними про щеплення  вакциною КПК (кір,паротит, краснуха) учнів опорного закладу ЗОШ І-ІІІ ст. стм Новий Яричів та його філії ЗОШ І ст. с Старий Яричів.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного  дітьми одне до одного. Останніми роками  в освітній практиці визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Перші публікації в Україні з’явилися 2005 р. Саме тому  на зборах було розглянуто питання протидії булінгу.

 Психолог Харків О.О.  розповіла батькам,  що таке "булінг" та чому про нього треба знати всім.« повернутися до списку новин