Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Ми пам’ятаємо…

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається  в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Історія Небесної Сотні – це насправді тисячі окремих історій і тих, котрі загинули, і тих, котрі залишилися живими, щоб продовжувати їхню роботу…Напередодні учитель  історії  ЗОШ І-ІІІ  ступенів смт Новий Яричів Кремінь К.Д.  відвідала сім’ю колишнього учня школи, Героя Небесної Сотні  середнього ступеня ушкодження Макара Сергія Юліановича. Зранку 20.02.19р., перед спільною молитвою за всіх учасників Революції Гідності, Катерина Дмитрівна розповіла дітям про нелегкий  життєвий шлях нашого Героя, показала світлини з Сергієм.

 Класні керівники 1-11 класів провели виховні години, під час яких обговорили  події,   які відбувалися  5 років тому. Учні 2-Б, 5-Б і 7-Б класів запалили лампадки пам’яті біля Меморіальної стели  Героїв Небесної Сотні. Учні 4-Б класу разом з класним керівником Мужик З. В. зробили колаж з міні-проектами « Ми пам’ятаємо…», який допоміг дітям краще зрозуміти   серцем і розумом один  з  найтрагічніших днів в новітній історії України.

Цього ж дня учні 9-х класів відвідали ТЦ «Форум», де відбувся  показ документального фільму  "Зима, що нас змінила. Небесна Сотня"

Хай пам’ять про усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави на власній землі.

Вічна пам’ять Героям!« повернутися до списку новин