Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відбулася виховна година у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

27.11.18р. у 6 –Б класі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відбулася відкрита виховна година на тему: «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

Булінг – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки, щоб заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини. За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань. Наслідки є досить серйозними: ізоляція чи погіршення успішності у навчанні, і навіть, суїцид.

Учні переглянули відеоролик про Ніка Вуйчича, який народився без рук і ніг. В школі він також був жертвою булінгу і хотів покінчити життя самогубством і тільки любов до батьків заставила його жити. І він не просто живе, а надихає своїм життям інших.

Шестикласники брали активну участь в обговоренні теми насильства серед однолітків, малювали долоньки на яких записували, як можна протидіяти булінгу.

Бути байдужим - це найвища жорстокість. Кожен з нас може протистояти цьому, ми як та маленька «сніжинка», про яку розповідала класний керівник Адамович І.П., що нічого не важить, проте має велику силу…

Сподіваємося, що почуте сьогодні  допомогло дітям усвідомити те, що кожна людина має право жити вільно, у безпеці, відчуваючи тепло і любов!« повернутися до списку новин