Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Новини дошкілля. Робота Новояричівського ЗДО першої половини травня

Новояричівський заклад дошкільної освіти дуже сумує за своїми діточками. Працівники садочку з нетерпінням чекають зустрічі з малятами! Саме тому ми завжди на зв’язку, для вас і з вами працюємо дистанційно, проводимо заняття з допомогою соціальних мереж.

Протягом першої половини травня педагоги з любов’ю створили для дітей та батьків відео-вистави: «Малятам і звірятам про правила дорожнього руху» (як підсумок Тижня безпеки) та «Казка до дня МАМИ». У мережі facebook проведено акцію «Маки памяті», до Всесвітнього дня медичної сестри організованоч елендж «Залишайся вдома та будь здоровим!». Готуємось до цікавих занять та ігор з дітками, проводимо їх дистанційно.

Під керівництвом методичного кабінету сектору освіти Кам’янка-Бузької РДА підвищуємо свій фаховий рівень за допомогою вебінарів, онлайн-занять та консультацій, беремо участь у конкурсах, зокрема в травні – #подаруй_мамі_радість Департаменту освіти і науки ЛОДА, «Селфі з мамою», фотоконкурсу Кам’янка-Бузької РДА.

Напередодні Всесвітнього дня родини та Дня вишиванки креативимо, творимо, фантазуємо…

Ми працюємо, щоб садочок був красивим, зручним, безпечним та затишним. Для наших діток працівники закладу оновили, прибрали, продезінфікували усі приміщення закладу, провели благоустрій території, встановили новий майданчик, впорядкували квітники та клумби. І… роботи тривають, а ми чекаємо закінчення карантину і зустрічі з нашими дошкільнятами!« повернутися до списку новин