Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Новини дошкілля

          Новий навчальний рік працівники дошкільної освіти розпочали з вивчення нової редакції  Закону України  «Про освіту»,   впровадження в освітній процес нових програм розвитку дитини « Українське дошкілля» та «Впевнений старт». Питання реформування освіти розглядалися на нараді керівників  та обговорювалися на засіданні «круглого столу» для вихователів НВК, яке відбулося в  жовтні на базі Зубівмостівського НВК (директор Борисенко В.А.).  Вихователі Кірик Г.С. та Ковзолович Ю.О.  підготували цікаве комплексне заняття «Осінь золота», поділилися своїми напрацюваннями, провели екскурсію - огляд своїх групових приміщень. Вихователь-методист Добротвірського ЗДО №1 Самсін В.Р. ознайомила присутніх з новою програмою « Впевнений старт», підготувала презентацію змін до нових програм.. Про проблеми та досягнення педагогічного колективу НВК в рамках впровадження нового законодавства розповів директор Борисенко В.А., який також поділився досвідом роботи щодо впровадження нових освітніх технологій в умовах НВК.

Використання  інноваційних методик в рамках освітнього процесу опрацювали члени творчої групи вихователів  (керівник Полович Н.С.).  Засідання творчої групи відбулося у Кам’янка-Бузькому ЗДО №1 ( директор Ткачишин Л.І.) 18  жовтня.  Учасники  переглянули театралізоване дійство присвячене  Дню захисника Вітчизни та святу Покрови на тему  « Ми нащадки славних козаків»,  яке підготували  вихователі Колодій І.В.,  Горобйовська С.В. , музичний керівник Бутвинник В.Й. , працівники закладу дошкільної освіти. Вихователі підготували методичні рекомендації щодо впровадження інновацій в практику роботи закладів дошкільної освіти..

В підготовці методичних заходів взяла участь методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф., яка підвела підсумок методичної роботи в освітніх закладах в жовтні.

    В усіх ЗДО з метою підняття престижності працівника дошкільної освіти відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля. На святкуваннях в Києві  Кам’янеччину  представляла вихователь Деревлянського НВК  Приставська М.В..« повернутися до списку новин