Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

30 червня 2020 року у пунктах проведення ЗНО-2020 на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 мам’янка-Бузька (відповідальний за пункт – директор школи Бабій Г.В., помічник відповідальногозаступник директора з навчально-виховної роботи Шпот Л.Б.) та  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Кам’янка-Бузька (відповідальний за пункт – директор школи Дарнопук Б.Ф., помічник відповідального заступник директора з навчально-виховної роботи Бусько Л.М.) відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури (відповідальні за ЗНО 2020 року методист районного методичного кабінету сектору освіти Кам’янка-Бузької РДА Крук Г.І., головний спеціаліст сектору освіти ВОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради Барилко Л.М.).

У пунктах створено належні умови для проведення зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до чинних вимог, з урахуванням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні ЗНО У 2020 році. 

Щиро вдячні усім залученим працівникам, які сумлінно поставилися до виконання своїх обов’язків та подбали про безпеку учасників зовнішнього незалежного оцінювання!« повернутися до списку новин