Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Стрептівський НВК: новий формат батьківських зборів

25 жовтня у Стрептівському НВК відбулись загальношкільні батьківські збори. Директор НВК Пожарницька Н.В. повідомила про те, що настав час змінити традиційний формат батьківських зборів, бо ми живемо в час реформ, в час змін. Головною метою змін є спілкування батьків із закладом освіти в контексті шкільного життя їхньої дитини. Зустрічі з батьками будуть відбуватися у форматі спілкування на комунікативних рівнях: «Батьки - адміністрація», «Батьки - учителі», «Батьки - класні керівники». Буде створена шкільна платформа-спілкування, де будуть залучені усі учасники освітнього процесу.

     Надія Василівна ознайомила батьків з Планом  роботи школи на 2019-2020 н.р., який спрямований на розвиток кожного учня, а зокрема участь учнів у предметних конкурсах, у І і ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у гуртковій роботі. В НВК парцюють хореографічний гурток, керівник Козак Н.М.; спортивний гурток, керівник Мокшицька Л.В.; гурток «Умілі руки», керівник Зуб М.П.; гурток «Медіаграмотність», керівник Войтюк М.Б.

     Надія Василівна довела, що наш навчальний заклад є безпечним для навчання і виховання дітей.

     Із доповіддю та презентацією «Батьки, діти, школа: стилі виховання» виступила вчитель початкових класів Шпирка С.С.« повернутися до списку новин