Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

Щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем Незалежності України!

Чверть століття тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі. Пишаймося, що маємо цей День, який для всіх прийдешніх поколінь буде благословенням на добру долю! За роки незалежності Україна пройшла чимало випробувань, але жодні негаразди не зламають наш славнозвісний козацький дух.

Незалежність відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Нехай кожен день буде сповнений радістю, душевним теплом і новими досягненнями, що стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти та онуки. Від щирого серця й від усієї душі зичимо всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Слава Україні!« повернутися до списку новин