Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Новини дошкілля. Спільне засідання вчителів-логопедів та практичних психологів ЗДО

20.02.2018 на базі Добротвірського ЗДО №2 відбулося спільне засідання вчителів-логопедів та практичних психологів ЗДО (директор Овчаренко Л.Р., вихователь-методист Давидович З.М.).  

У ході роботи методист відділу освіти з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. ознайомила учасників семінару зі змістом спільної діяльності логопеда та практичного психолога ЗДО. Надала методичні рекомендації щодо опрацювання нового проекту "Положення про психологічну службу в системі освіти», нового проекту постанови «Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти», окреслила загальні зауваження та пропозиції.

В практичній частині вчитель-логопед Пасечко Т.Р. та практичний  психолог Краснова О.О. ознайомили присутніх з використанням інноваційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.  Під час практичного блоку учасникам семінару було продемонстровано показове заняття співпраці вчителя-логопеда та практичного-психолога з логопсихології для дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ «Зимова прогулянка».

Під час круглого столу Пасечко Т.Р. та Краснова О.О. продемонстрували свій досвід роботи з батьками та вихователями  «Розвиток дрібної моторики, як запорука розвитку зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ» (презентація Microsoft PowerPoint).

Була організована групова робота учасників семінару, у ході якої педагоги мали можливість актуалізувати свої знання з означеної проблематики та удосконалити практичні навички під час психологічного тренінгу «Розвиток креативних здібностей педагогів ЗДО» під керівництвом практичного психолога Краснової О.О.

На засіданні семінару виступили завідувач психолого-медико-педагогічної консультації Поломана М.В. та консультант Ткачишин Н.Б., які надали методичні рекомендації щодо порядку та особливостей підготовки документації при роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку на діагностичні засідання ПМПК.« повернутися до списку новин