Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІІЛЛЯ. У Стародобротвірському ЗДО старанно готуються до зустрічі зі своїми вихованцями

Враховуючи послаблення карантину та ймовірне відкриття закладів дошкільної освіти уже найближчим часом, у Стародобротвірському ЗДО ведеться активна робота з підготовки до відновлення роботи та прийому дітей у групи.

Підготовка до зустрічі з  вихованцями, на яких всі працівники Стародобротвірського ЗДО чекають з величезним нетерпінням, іде повним ходом. Педагоги підвищують рівень професійної компетентності  за допомогою джерел інтернету, вивчають педагогічний досвід роботи, беруть участь у вебінарах, онлайн-тестах, готують розробки майбутніх занять, виготовляють дидактичні посібники та ігри, знаходять нові сучасні цікавинки наочності до занять, виготовляють інформаційні стенди для батьків, надають консультації для батьків в групі Viber, Facebook, телефонному режимі тощо. Активно брали участь у флешмобі до Дня матері та Дня Вишиванки.

Також, працівники прибирають та дезінфікують усі приміщення, іграшки. Ведуться роботи на клумбах та квітниках, оформлюються ландшафтні "цікавинки" для естетичного вигляду подвір'я садочку.

Завдячуючи голові Стародобротвірської сільської ради Олегу Прокопейку та депутату Кам'янка-Бузької районної ради Володимиру Скіпчаку здійснено закупівлю безконтактного інфрачервоного термометра, антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту.

Усі працівники нашого закладу мають величезну надію, що скоро зустрінемося з нашою малечею, за якою дуже скучили, та після закінчення карантину будемо жити звичним життям.« повернутися до списку новин