Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Крок у профорієнтацію. Кіномеханік

Обрати професію – значить обрати життя

                                      Народна мудрість

       Кіномеханік - це професія за якою стоїть людина, чию невидиму технічну працю ми маємо насолоду спостерігати. Робота кіномеханіка вимагає знань з будови та технічних характеристик кінопроекційної та звуковідтворюючої апаратури та допоміжного обладнання кіномистецьких фільмів. Кіномеханік має здійснювати планово запобіжні огляди і ремонти, усунення несправностей, знання типів, основних вузлів, причини пошкодження фільмокопій та заходи щодо запобігання та усунення кіноустановок, кінопроекційної, звуковідтворюючої апаратури. Професія цікава, але разом з тим і складна.

    З професією кіномеханіка мали можливість познайомитись учні 11 класу Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст..-ДЗ» разом з учителем історії Іваном Гуньком (о.Іваном) в день перегляду фільму «Кіборги» у Львівському кіноцентрі. Вони побували на робочому місці кіномеханіка, який ознайомив учнів з своєю роботою. Спустились у підвальне приміщення, де кіномеханік має свою майстерню-склад. Піднялись  і на дах кінотеатру, де любувались панорамою древнього Львова.

    Екскурсія вдалась!  Перегляньте ці щасливі миті разом з нами, відчуйте атмосферу пізнання нової професії,  відпочинку та радості, насолоди та позитиву!« повернутися до списку новин