Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Тиждень української книги у Дідилівському НВК

З 13 по 17 листопада  у Дідилівському НВК пройшов тиждень української книги, протягом якого відбулося багато цікавих заходів.

Розпочався тиждень 13 листопада тематичними лінійками: «Книжку читай – розуму набирай» у 1-4 класах (Вінчур Леся Григорівна) та «Книги – морська глибина…» у 5-11 класах ( Погадаєва Ольга Петрівна, Коваль Олександра Василівна).

14 листопада у початковій школі відбулося свято «Мова моя солов’їна», яке підготували учні 3-Б класу (класний керівник Оратівська Ганна Казимирівна).

15 листопада для учнів 4, 1 та 2 класів було проведено вікторини: «Світ української книги» (Пилявка Ярослава Іванівна) та «Українські народні казки» (Кравець Галина Володимирівна).

16 листопада у 7 класі відбулася презентація української дитячої книги сучасного автора О. Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили» (Погадаєва Ольга Петрівна).

17 листопада відбулося «Свято книги», яке підготували і провели учні 5 класу (класний керівник Романів Марія Романівна). А для учнів 8 класу було проведено бібліотечний урок у сільській бібліотеці ( бібліотекарі Коваль О.В. і Гриневич Г. Я. та учитель української мови та літератури Погадаєва О.П.).

Під час цих заходів школярі ще раз переконалися у тому, як важливо дружити з книгою, шанувати і берегти книги, читати їх, бо вони – невичерпне джерело знань, символи духовного багатства і культури нашого народу.« повернутися до списку новин