Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Дідилівському НВК

Протягом жовтня у Дідилівському НВК проходив місячник шкільних бібліотек, під час якого було проведено багато цікавих заходів для учнів різних класів. Зокрема, для молодших школярів бібліотекар Коваль Леся Василівна організувала читання та обговорення творів В. Сухомлинського (до 100-річчя від дня народження), провела вікторину-калейдоскоп «Упізнай казку» (1, 2 кл), літературну вікторину «З якої казки» (3, 4 кл), творчий конкурс «Книга своїми руками» (5-8 кл). Також проводилися бесіди про те, як потрібно зберігати книги та доглядати за ними. У заходах брали участь учителі української мови та літератури Столяр Марія Миколаївна, Баран Ірина Ігорівна.

Разом із сільською бібліотекою було організовано зустріч із казкаркою Лесею Кічурою. Учням початкових класів полюбилися «Добрі мамині казки». Тому чергова зустріч з улюбленою письменницею знову принесла радість спілкування з книгою та її авторкою.

Учні 1-А класу з класним керівником Пилявкою Ярославою Іванівною здійснили екскурсію у сільську бібліотеку, де їх радо зустріла бібліотекар Гриневич Галина Ярославівна.« повернутися до списку новин