Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Новини Дошкілля. Працюємо дистанційно та готуємося до прийому дітей

Протягом останніх двох місяців у Запитівському ЗДО проводиться ремонт. Працівники ретельно готують приміщення до прийому дітей, прибираючи групи, упорядковують територію закладу дошкільної освіти. Педагоги дистанційно виготовляють новий та цікавий дидактичний матеріал, підбирають інноваційні та креативні методи та прийоми роботи, беруть активну участь у різних вебінарах, тренінгах та майстер-класах.

За пропозицією методичного кабінету сектору освіти  Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, а саме методиста Магеровської Н.Ф., взяли участь у флешмобі Катерини Крутій #Флешмоб_Привітай_матусю, також долучилися до інтернет-фотоконкурсу Кам’янка-Бузької районної ради “Селфі з мамою”.

Більше інформації про дистанційну роботу закладу можна побачити на сторінках у нашій групі у Фейсбук та на сайті нашого закладу. Наші педагоги стараються проводити майстер-класи для дітей та батьків, давати корисні та актуальні поради як проводити час з дітьми на карантині, ділитися своїми розробками та знахідками і загалом підтримувати хорошу та теплу атмосферу з батьками.« повернутися до списку новин