Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Шевченківські дні у Дідилівському НВК

За традицією у навчальному закладі кожного року на початку  березня проходять Шевченківські дні, присвячені пам’яті Великого Кобзаря.

Цього року 6 березня відбулося свято «Над усе він любив Україну», яке підготували старшокласники під керівництвом учителів української мови та літератури Столяр Марії Миколаївни та Погадаєвої Ольги Петрівни. Учні 8 та 10 класів (Якимів Юліана, Дулиш Ілона, Кравець Мар’яна, Зинич Михайло, Ваврін Назар, Новосад Мар’ян) вдало зіграли уривок з п’єси Т. Шевченка «Назар Стодоля» та майстерно перевтілилися у героїв драми.

 Учні 5, 6 та 7 класів з класними керівниками Гриньків О.І., Романів М.Р. та учителем української літератури Баран І.І. підготували тематичні виховні години, на яких декламували улюблені вірші Тараса Шевченка.

Для школярів початкових класів 10 березня учні 4 класу з класним керівником Кравець Г.В. виготовили лепбуки, підготували та презентували усний журнал «Шевченко – гордість України». Учні довідалися багато цікавих фактів з життя і творчості Тараса Шевченка, розповіли про те, яке місце займає Кобзар у їхньому домі, переглянули відео про Шевченка-художника та презентацію про пам’ятники відомому поету в Україні та за рубежем.« повернутися до списку новин