Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Андріївські вечорниці у Дідилівському НВК

13 грудня у День Святого Андрія Первозванного в актовому залі Дідилівського НВК зібралося багато старшокласників та гостей. Незважаючи на те, що це християнський святий, народні обряди й традиції цього дня сягають дохристиянських часів. З усіх свят українського річного календарного циклу день Андрія Первозванного є одним із найтаємничіших, найцікавіших. Цього дня відбуваються заклинання й угадування майбутнього, обряди з калитою та інші ворожіння.

«А на вечорницях дівки-чарівниці» - виховний проект з такою назвою підготували старшокласники з педагогом-організатором Бобуш Русланою Володимирівною та вчителем англійської мови Романів Марією Романівною. Веселі жарти, ворожіння, пісні, танці та американський гість дуже сподобались глядачам. А на завершення - коляда як провісниця Різдвяних свят.

На святі побували також педагоги-організатори навчальних закладів с. Великосілки, смт. Новий Яричів, с. Неслухів, с. Банюнин та методист районного відділу освіти Семків Юлія Вячеславівна.« повернутися до списку новин