Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Від лідера учнівського самоврядування до лідера країни? Чому б і ні.

З 8 по 17 серпня 2018р. учениця 9-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів Зелінська Надія  була учасницею обласної профільної  школи  лідерів учнівського самоврядування у селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області. Протягом  цих 10 чудових днів дівчина разом з іншими учнями дізналася багато нового і цікавого, брала участь у  квестах, конкурсах, дебатах, займалася йогою, навіть навчилася  танцювати тверк.

 А які неймовірно захоплюючі уроки англійської мови в ігровій формі проводили вихователі Оксана і Леся!  Вільний від занять  час  діти проводили  на річці.

   Вечір перед від’їздом додому був особливим:  запаливши ватру, всі учасники  табору зібралися в колі і  разом співали пісні,танцювали.

«Школа лідерів мене навчила та змотивувала бути більш активною в житті школи та впевненіше висловлювати свої думки. Я дуже рада, що цього року отримала таку нагоду побувати в школі лідерів і багато чого нового дізнатись для себе», - сказала Надя у інтерв’ю для нашої шкільної газети.

Сподіваємось, що цього навчального року життя  ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів буде ще яскравішим завдяки ідеям, які Надія запозичила  під час перебування у обласній школі лідерів, адже наша Надя була дуже активною учасницею табору, отримала грамоту від директора департаменту освіти і науки ЛОДА!« повернутися до списку новин