Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Тиждень математики у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів

Іноді можна почути, що математика – складна, суха і нецікава наука. Минулого тижня наші учні  переконалися в протилежному. З 22  по 26 жовтня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів проходив тиждень математики. І це було круто J.

Вчителі математики підготували комплекс заходів, які проводилися для учнів різних вікових категорії. Для школярів 5 – 7-их класів відбувалися математичні естафети та вікторини, розгадування кросвордів, конкурси математичних віршів і казок (кер. Дмитраш Л.Я., Миляник Н.І.). А як цікаво учні за допомогою геометричних фігур малювали своїх улюблених вчителів!

Для старшокласників проходили брейн-ринги (кер.Павлишин М.М.), на яких учні не тільки демонстрували свої знання, але й проявили креативне мислення.

Учні 8-их класів взяли участь в інтелектуальному шоу «Еврика», який підготувала Дмитраш Л.Я. Також у рамках тижня математики відбувся І етап загальношкільної гри «Що? Де? Коли?», який вже  традиційно провів Задорожний А.Ю. Приємно, що, крім учнівських команд, у грі взяли участь і випускникиJ

Наша школа буквально жила математикою: скрізь у коридорах були розвішані математичні задачі, ребуси, кросворди. Кожен мав можливість показати свої знання. Той, хто протягом тижня «назбирає» найбільшу кількість балів, отримає звання «Найактивніший математик школи 2018р.». А незабутнім видовищем були змагання зі спідкубінгу.  Всі були вражені тим, як швидко наші  учні вміють складати кубик-рубик!!!

Вчителі заохочували переможців конкурсів солодкими подарунками та призами. Проте в даному випадку не було переможених, оскільки всі здобули нові знання.

Математика строга, але красива й глибока криниця. Тож нехай вода з цієї криниці завжди втамовує вашу «спрагу до знань».« повернутися до списку новин