Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. ОСІННІЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФРІСТАЙЛ

13.11.2019 на базі Неслухівського ДНЗ (керівник Милінська Г.В.) відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів, вихователів-методистів, заступників керівників НВК Кам’янка-Бузького району.

Розпочався захід веселим осіннім ярмарком, У якому, окрім вихователів Неслухівського ДНЗ – Кравець Г.Г. та Гойдик Н.М., активну участь взяли батьки вихованців садочка. Тут були: і продавці дарів осені, і веселі жарти, і голосні пісні, і запальні таночки, і, навіть, чоловіка продавали ????.

Далі педагогами ДНЗ було проведено майстер-клас з виготовлення чудових осінніх прикрас.

Опісля учасники наради приступили до вирішення проблемних питань та обговорення робочих моментів. Так методист дошкільної освіти відділу освіти Кам’янка-Бузької РДА Магеровська Н.Ф. нагадала присутнім про важливість дотримання правил охорони праці, техніки безпеки та протипожежної безпеки в закладах дошкільної освіти, також Наталія Федорівна вказала педагогам на виконання вимог листів, інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації освітньої та виховної роботи в дошкільних навчальних закладах у новому 2019/2020 навчальному році, чималу увагу приділила методист питанню харчування дітей в дошкільних закладах.

З інформацією щодо атестації педагогічних кадрів, дотримання вимог Типового положення, роботи атестаційної комісії ознайомила колег директор Добротвірського ДНЗ №2 – Овчаренко Л.Р. Про необхідність виконання вимог трудового законодавства та обов’язковість дотримання режиму роботи ЗДО доповіла директор Добротвірського ДНЗ №1 – Мокра Л.Р.

Окрім цього розглянули на нараді і багато інших питань: графіки роботи, облік дітей, звіт ІСУО, перевірка Держпродспоживслужбою температурного режиму, атестація робочих місць за умовами праці, ведення документації тощо.

Загалом захід пройшов плідно, цікаво та продуктивно.« повернутися до списку новин