Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. СВЯТКУЄ ДОШКІЛЛЯ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Багатим на святкові дійства цьогоріч для дошкілля відділу освіти Кам’янка-Бузької РДА виявився День працівників дошкільної освіти.

Спочатку дві надзвичайні події зібрали 25 вересня в Добротвірському ДНЗ №2 гостей. Перша подія – це Всеукраїнський День дошкілля, а друга – 25-річчя з дня відкриття дитячого садочка №2 «Джерельце». Присутніх вітали діти і педагогічні працівники Добротвірських садочків «Струмочка» і «Джерельця». Гостями свята були його винуватці, а саме – працівники-дошкільники, методист дошкільної освіти відділу освіти Н. Магеровська, представники селищної ради та Агенції місцевого економічного розвитку, які теплими щирими словами привітали педагогів з професійним святом та подякували їм за клопітку, нелегку працю. В програмі свята були і вірші, і музичні номери, і цікаві конкурси, і майстер клас, і нагородження грамотами за натхненну працю. 

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля 26.09.2019 у Новояричівському закладі дошкільної освіти відбувся методичний семінар, який перетворився на справжнє свято дитинства і визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим! Працівники закладу та гості свята щиро вдячні за добрі, гарні, теплі слова гостям: головному спеціалісту Департаменту освіти і науки ЛОДА Чорній Г. Я., методисту з дошкільної освіти відділу освіти Магеровській Н. Ф., колегам із ЗДО та НВК Кам'янка-Бузького району. « повернутися до списку новин