Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Подорож на Рівненщину краєзнавців Дідилівського НВК

30 жовтня група учнів (9, 8, 4 кл ) та учителів Дідилівського НВК здійснили дуже цікаву поїздку на Рівненщину: побували у старовинному замку князів Острозьких-Любомирських у місті Дубно та у Тараканівському форті, що розташований неподалік міста.

У Дубнівському замку знаходиться краєзнавчий музей, де багато експонатів – археологічні знахідки даної місцевості, посуд, речі побуту, український одяг та вишивки, зброя, ікони, грошові знаки різних історичних періодів. Також тут добре збереглися підвальні приміщення «каземати», де були розміщені комори та склади.

Екскурсовод розповіла багато цікавих фактів з історії замку, про його власників.

У замку також є кімната «кривих» дзеркал.

Особливо вразив мандрівників Тараканівський форт своєю грандіозною архітектурою. Це унікальна військова споруда оборонного характеру кінця ХІХ початку ХХ століття, збудована для російської армії. Форт має цікаву, але сумну історію, оскільки проіснував небагато часу і був зруйнований ще у Першу світову війну. Зараз на його руїнах проходять зйомки фільмів, телевізійних шоу, фотосесії закоханих та всіх, хто вивчає історичні пам’ятки України.« повернутися до списку новин