Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відбувся традиційний «Осінній бал» у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

24 жовтня 2019р. у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відбувся традиційний «Осінній бал».  За титули «Міс Осінь»  та «Містер Осінь» змагались 6 надзвичайно чарівних пар.

На вечір до нас завітали капітан Джек Горобець і Анжеліка, Танька і Володька, Боні та Клайд, Українець з Індійкою, Джек і Роуз, Султан та Роксолана. Кожна пара була надзвичайна J

Учасникам було не просто, конкуренція була серйозна J Усі конкурсанти ретельно готувались до заходу, судді довго вагались при  виставленні  оцінок. Емоції  у залі зашкалювали. Проте правила є правила… Титул «Міс Осінь» отримала чарівна Міліщак Марта, а «Містер Осінь» - Каддур Карім.

 Мирош Любов підкорила серця наших глядачів і здобула титул «Міс Глядацьких симпатій». Дівчат своєю харизмою вразив Карім і отримав звання «Містер Глядацьких симпатій».

Усі наші підписники мали змогу бути членами журі і оцінити осіннє фото наших чарівних пар. У цьому конкурсі  з невеликим відривом перемогу отримали  Вишневський Максим та Власенко Софія.

Дякуємо нашому журі: директору школи Рибак І.В., яка завжди нас підтримує і допомагає;  заступнику директора і організатору балу Миляник Н.І.; чудовому інформатику, який завжди поруч Задорожному А.Ю.; педагогу- організатору  Могиляк Л.М., без якої ніякJ; неперевершеному актору Дерпаку Ярославу ; «Міс Осінь - 2018»Остап’як Галині. Окреме спасибі за програму для підрахунку голосів Задорожному А.Ю. та Ільчишин Г.Д. А також Пелішок С.Я. за розважальну програму.

Дякуємо Майданюк Д.В. та Кудь О.В. за креативне оформлення сцени,

неперевершеним ведучим Яровенку Олегу і Олексієнко Вероніці,  Звукооператорам – Шпонарській Х.О., Рубасі Вадиму та Стахову Олегу і  всім, хто долучився до створення свята.

 « повернутися до списку новин